Hypotéka – výhodný způsob financování nového bydlení

SPLÁTKOVY KALENDÁŘ

Jsme si vědomi, že zajištění kvalitního financování je klíčové při koupi nemovitosti. Připravili jsme pro vás proto nejúspornější hypotéku na bydlení, navíc bez zbytečného papírování. Hypoteční specialista vám pomůže s výběrem produktu (hypotéky s nízkou sazbou, 100% hypotéky, hypotéky pro podnikatele, hypotéky pro mladé, hypotéky bez prokazování příjmů, hypotéky se zápočtem úspor, aj.), poradí s výběrem typu úrokové sazby, pomůže s kompletací dokumentů, zajistí odhad nemovitosti a komunikaci s katastrem a bankou.

Nabídku celého trhu naleznete na jednom místě a díky mimořádným slevám získáte i takové podmínky, které banky standardně na pobočkách nenabízí:

HYPOASISTENT

HYPOASISTENT pohlídá celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s vámi předem projde a vysvětlí. 100% diskrétnost je naprostou samozřejmostí.

Uvažujete-li o financování hypotékou, k rychlému orientačnímu výpočtu vám pomůže hypoteční kalkulačka. Obraťte se na nás, ochotně a diskrétně vám poradíme a připravíme kalkulaci hypotéky v jakékoliv bance.